Atrakcje / Galeria

Stajnia

W naszej stajni odnajdziemy konie różnych ras, kucyki, a także innych mieszkańców. Można tam zobaczyć, jak konie mieszkają, co jedzą i jak funkcjonują na co dzień. Dzieci będą mogły zapoznać się z obowiązkami związanymi z końmi (czesanie, czyszczenie szczotką, czy oczyszczanie kopyt). Te i inne zwyczaje będzie można zobaczyć na żywo w naszych stajniach.

Hala

Czy słońce czy deszcz czy wieje czy upał, w naszej hali wciąż ta sam aura. A niej uczestnicy dosiądą naszych mustangów. Nasi instruktorzy przeprowadzą z dźiećmi zajęcia na koniach, dostosowane do wieku podopiecznycznych. Zajęcia na lonży, Pony games, przejażdżki. Można też obejrzeć pokazy doświadczonych jeźdźców na dużych koniach.

Padok

tu nasze koniki bawią się i odpoczywają na świeżym powietrzu. Jest to dla nich chwila, by się ze sobą podzielić wrażeniami z zabawy z dziećmi.

Maneż

tu w malowniczym miejscu wyciszonym skrajem lasu, jeździmy na dworze, ciesząc się świeżym powietrzem oraz śpiewem ptaków.

Plac zabaw

tu przeprowadzamy gry aktywnościowe by pociechy mogły wyrzucić z siebie zbytnią energie

Sala urodzinowa

tu odbywa się główna ceremonia powitania Jubilatów oraz poczęstunek i oczywiście zdmuchnięcie świeczek z tortu urodzinowego. Sala swoim wystrojem nadal utrzymuje klimat stajni, zaś panie animatorki zapewniają opiekę i organizują gry i zabawy o tematyce związanej z życiem i zwyczajami koni.

Masz pytania?

Chcesz zarezerwować termin? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!